Dla uczestnika

IV Kongres Polityki Miejskiej i Regionalnej odbędzie się 7–8 października 2024 roku w Centrum Konferencyjnym Fabryczna 13 w Krakowie.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zarejestrowani uczestnicy zostaną powiadomieni we wrześniu o szczegółach dot. możliwości wykupienia posiłków oraz o otwarciu rejestracji na bankiet, który odbędzie się 7 października 2024 w godzinach wieczornych. Uprzejmie informujemy, że koszty noclegu nie będą ponoszone przez organizatorów.  

W przypadku pytań dotyczących rejestracji bądź rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt pod adresem: kongres@irmir.pl.

REGULAMIN WYDARZENIA

REGULAMIN CENTRUM KONFERENCYJNEGO FABRYCZNA CKF_13

LOKALIZACJA

Do obiektu można dojechać komunikacją miejską (10 min z Dworca PKP i MDA, 50 min z Kraków Airport), samochodem (10 min z Dworca PKP i MDA, 30 min Kraków Airport), rowerem oraz hulajnogą. Na terenie kompleksu Fabryczna 13 znajdują się specjalne stojaki, które pozwalają pozostawić rowery w bezpiecznym miejscu. Szczegółowe informacje dot. dojazdu na miejsce wydarzenia oraz parkingów odnaleźć można na stronie internetowej Centrum Konferencyjnego Fabryczna.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

W bezpośrednim sąsiedztwie CKF_13 znajdują się przystanki tramwajowe oraz przystanek autobusowy.

PRZYSTANKI TRAMWAJOWE:
al. Pokoju – Fabryczna 01, Fabryczna 02
ul. Mogilska – Cystersów 01, Cystersów 02

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE:
al. Pokoju – Ofiar Dąbia 03, Ofiar Dąbia 04, Ofiar Dąbia 05

Wszystkie niezbędne informacje na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej w Krakowie, w tym o aktualnych rozkładach jazdy, możliwych utrudnieniach w ruchu oraz planery podróży dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl oraz www.kmkrakow.pl.

DOJAZD SAMOCHODEM

W przypadku dojazdu do obiektu CKF_13 samochodem proponujemy skorzystać z systemu nawigacji satelitarnej. Kierując się do obiektu, należy wpisać w aplikacji nawigującej „CKF13” (zamiast ogólnego adresu „Fabryczna 13”).

WSPÓŁRZĘDNE GPS CENTRUM KONFERENCYJNEGO FABRYCZNA CKF_13:

50°06’06’22’’N               19°97’38’17’’E

Szczegółowe informacje dot. parkingów odnaleźć można na stronie CKF_13.

CKF13